O NASZEJ FIRMIE

dlaczego warto z nami współpracować

DZIAŁAMY OD 2014 ROKU

Firma założona została w 2014 roku w Gdańsku, jako odpowiedz na zwiększające się zapotrzebowanie na automatyzację produkcji i szybko rozwijającą się branże intralogistyczną. Pierwotnym założeniem  jej założycieli (dwóch braci) było wykorzystanie wiedzy i doświadczenia z zakresu systemów transportowych, na które było duże zapotrzebowanie w tym czasie. Z czasem, wraz z rosnącym zespołem i doświadczeniem, usługi rozszerzone zostały o kolejne branże.  Wciąż zmieniający się świat i potrzeby klientów, dało możliwość realizacji  nowych wyzwań  czyli produkcji maszyn rozwiązujących konkretne problemy produkcyjne. Mając już strukturę, odpowiednie zasoby i nowego wspólnika, certyfikowanego specjalisty w zakresie bezpieczeństwa, w 2018 firma dostarczyła pierwszą maszynę wg własnego projektu. 

Jesteśmy integratorem systemów automatyki oraz producentem jednostkowych maszyn i stanowisk produkcyjnych. 

Przyjazne otoczenie biznesowe, Gdańsk, morze i wspaniali ludzie, pozwalają nam na stały rozwój i realizacje pasji zespołu BROS Control.

MISJA

Tworzymy unikalne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji motywowani chęcią usprawnienia procesów i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta jednocześnie spełniając ambicje naszej załogi do ciągłego rozwoju.

WIZJA

Lider w dziedzinie integracji systemów automatyki oraz indywidualnych rozwiązań automatyzacji procesów ich części na rynkach Polski i UE opierający się na solidnym i utalentowanym zespole oraz niestandardowych rozwiązań o zawsze wysokiej jakości.

WARTOŚCI

ZAUFANIE, KREATYWNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, PASJA źródłem niezawodnej współpracy, pozyskania klientów i rozwoju działalności spółki.

© BROS CONTROL. All rights reserved.
Powered by Coblit.