O NASZEJ FIRMIE

dlaczego warto z nami współpracować

DZIAŁAMY OD 2014 ROKU

Firma założona została w 2014 roku w Gdańsku, jako odpowiedz na zwiększające się zapotrzebowanie na automatyzację produkcji i szybko rozwijającą się branże intralogistyczną. Pierwotnym założeniem  jej założycieli (dwóch braci) było wykorzystanie wiedzy i doświadczenia z zakresu systemów transportowych, na które było duże zapotrzebowanie w tym czasie. Z czasem, wraz z rosnącym zespołem i doświadczeniem, usługi rozszerzone zostały o kolejne branże.  Wciąż zmieniający się świat i potrzeby klientów, dało możliwość realizacji  nowych wyzwań  czyli produkcji maszyn rozwiązujących konkretne problemy produkcyjne. Mając już strukturę, odpowiednie zasoby i nowego wspólnika, certyfikowanego specjalisty w zakresie bezpieczeństwa, w 2018 firma dostarczyła pierwszą maszynę wg własnego projektu. 

Jesteśmy integratorem systemów automatyki oraz producentem jednostkowych maszyn i stanowisk produkcyjnych. 

Przyjazne otoczenie biznesowe, Gdańsk, morze i wspaniali ludzie, pozwalają nam na stały rozwój i realizacje pasji zespołu BROS Control.

MISJA

Nie ma rzeczy niemożliwych. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie. Dopasowując rozwiązania szyte na miarę pod każdego klienta.

WIZJA

Koncentrując się na potrzebach klientów i wymaganiach przez nich stawianych, budujemy pozytywne relacje z myślą o długotrwałej współpracy.

WARTOŚCI

Kreatywność wynikająca z twórczości i doświadczenia naszego zespołu, jego zaangażowanie i efektywność pozwala nam zdobyć zaufanie  Klientów.

Nasz zespół

Nasz zespół funkcjonalnie podzielony jest na Dział Realizacji Projektów, Dział produkcji, Dział Finansowo- Kadrowy, Dział Zaopatrzenia oraz Zarząd firmy. Współpracujemy ze sobą na różnych płaszczyznach, a nasze prace się zazębiają.

Michał Kowalczyk

kontakt email: mkowalczyk@broscontrol.pl

Prezes Zarządu

Stanisław Kowalczyk

Kontakt email: stanislaw.kowalczyk@broscontrol.pl

Członek zarządu ds. Technologii

Przemysław Słoniewski

Kontakt email: przemyslaw.sloniewski@broscontrol.pl

Członek Zarządu ds. rozwoju

Błażej Żywicki

Kontakt email: blazej.zywicki@broscontrol.pl

kierownik działu realizacji

Artur ZImny

Kontakt email: artur.zimny@broscontrol.pl

kierownik produkcji

Natalia Góra

Kontakt email: natalia.gora@broscontrol.pl

Kierownik działu Finansowo- Kadrowego

Malwina Rojek

Kontakt email: malwina.rojek@broscontrol.pl

Dział Zaopatrzenia

Edyta Koronkiewicz

Kontakt email: edyta.koronkiewicz@broscontrol.pl

Dział Zaopatrzenia

© BROS CONTROL. All rights reserved.
Powered by Coblit.