O NASZEJ FIRMIE

dlaczego warto z nami współpracować

DZIAŁAMY OD 2014 ROKU

Firma założona została w 2014 roku w Gdańsku, jako odpowiedz na zwiększające się zapotrzebowanie na automatyzację produkcji i szybko rozwijającą się branże intralogistyczną. Pierwotnym założeniem  jej założycieli (dwóch braci) było wykorzystanie wiedzy i doświadczenia z zakresu systemów transportowych, na które było duże zapotrzebowanie w tym czasie. Z czasem, wraz z rosnącym zespołem i doświadczeniem, usługi rozszerzone zostały o kolejne branże.  Wciąż zmieniający się świat i potrzeby klientów, dało możliwość realizacji  nowych wyzwań  czyli produkcji maszyn rozwiązujących konkretne problemy produkcyjne.  

Mając już strukturę, odpowiednie zasoby i nowego wspólnika, certyfikowanego specjalisty w zakresie bezpieczeństwa, w 2018 firma dostarczyła pierwszą maszynę wg własnego projektu. 

Jesteśmy integratorem systemów automatyki oraz producentem jednostkowych maszyn i stanowisk produkcyjnych. 

Przyjazne otoczenie biznesowe, Gdańsk, morze i wspaniali ludzie, pozwalają nam na stały rozwój i realizacje pasji zespołu BROS Control.

 

MISJA

Tworzymy unikalne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji motywowani chęcią usprawnienia procesów i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta jednocześnie spełniając ambicje naszej załogi do ciągłego rozwoju.

WIZJA

Lider w dziedzinie integracji systemów automatyki oraz indywidualnych rozwiązań automatyzacji procesów ich części na rynkach Polski i UE opierający się na solidnym i utalentowanym zespole oraz niestandardowych rozwiązań o zawsze wysokiej jakości.

WARTOŚCI

ZAUFANIE, KREATYWNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, PASJA źródłem niezawodnej współpracy, pozyskania klientów i rozwoju działalności spółki.

STANISŁAW KOWALCZYK

PREZES ZARZĄDU

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL SPÓŁKI
Stanisław w Spółce zajmuje się współpracą z klientami oraz nadzoruje cały obszar Automatyki i Projektowania Maszyn. Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Automatyka i Robotyka (2010 r.) Pasjonat techniki od dzieciństwa – zaczynał od sprawdzania jak działają zabawki, do serwisowania i projektowania urządzeń elektronicznych. Budując pierwszą rozdzielnicę sterującą w garażu nie spodziewał się, że w zaledwie kilka lat założona wraz z bratem spółka Bros Control (2014) rozwinie się tak znacząco i wypracuje silną pozycję w branży. Aktualnie Stanisław podobnie jak brat wspiera rozwój Spółki z głównym założeniem, aby ludzie o podobnych kompetencjach i zainteresowaniach mogli realizować swoje ambicje w Bros, a drugi cel to wspólne rozwijanie automatyzacji w przemyśle i rozwiązywanie zagadnień technicznych Klientów. Prywatnie mąż i tata dwóch synów, miłośnik majsterkowania.

MICHAŁ KOWALCZYK

CZŁONEK ZARZĄDU

Michał Zarządza Spółką, odpowiada za jej finanse – nadzoruje i koordynuje obszar Księgowość – Kadry oraz administracji. Wspiera również sprzedaż – współpracuje z klientami.

Jak przystało na inżyniera, uwielbia liczby oraz Excela i ma przygotowaną tabelkę na każdą ewentualność.

O powstaniu Spółki mówi: „Bros Control to wynik pierwszych „garażowych” rozwiązań z zakresu automatyki braci Kowalczyk – pasji i zaangażowania – zarażając innych i otwierając się na rynek stworzyliśmy nasz własny biznes.”

Dziś Prezes Zarządu koncentruje się na rozwoju Spółki i rozszerzeniem portfolio. Ważnym aspektem w działalności Bros Control Sp. Z o.o. jest również współpraca z Uczelniami i udział w projektach Badawczo Rozwojowych.

Prywatnie Michał to pasjonat strzelectwa sportowego oraz miłośnik broni palnej.

PRZEMYSŁAW SŁONIEWSKI

CZŁONEK ZARZĄDU

Przemysław w Bros Control dopowiada za obszar sprzedaży maszyn oraz przygotowania koncepcji dla urządzeń prototypowych. Wspiera Zarząd w aspekcie zgodności ofertowanych rozwiązań z obowiązującymi normami i przepisami. Nadzoruje również obszar produkcji w Spółce.

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Automatyka i Robotyka. Związany ze Spółką od 2016 roku jako ekspert ds. bezpieczeństwa CMSE® – Certified Machinery Safety Expert (TÜV Nord). Nastawiony na nieustanny rozwój tak Spółki jak i osobisty.

Prywatnie lubi wyprawy rowerowe oraz kuchnie włoską i indyjską.