BROS CONTROL Z IMIENIA I NAZWISKA

Michał Kowalczyk – PREZES ZARZĄDU – Współzałożyciel Spółki

Michał Zarządza Spółką, odpowiada za jej finanse
– nadzoruje i koordynuje obszar Księgowość – Kadry oraz administracji. Wspiera również sprzedaż – współpracuje z klientami.

Jak przystało na inżyniera, uwielbia liczby oraz Excela i ma przygotowaną tabelkę na każdą ewentualność.

O powstaniu Spółki mówi:

„Bros Control to wynik pierwszych „garażowych” rozwiązań z zakresu automatyki braci Kowalczyk – pasji i zaangażowania –  zarażając innych i otwierając się na rynek stworzyliśmy nasz własny biznes.”

Dziś Prezes Zarządu koncentruje się na rozwoju Spółki i rozszerzeniem portfolio. Ważnym aspektem w działalności Bros Control Sp. Z o.o. jest również współpraca z Uczelniami i udział w projektach Badawczo Rozwojowych.

Prywatnie Michał to pasjonat strzelectwa sportowego oraz miłośnik broni palnej.

Stanisław Kowalczyk –  CZŁONEK ZARZĄDU – Współzałożyciel Spółki

Stanisław w Spółce zajmuje się współpracą z klientami oraz nadzoruje cały obszar Automatyki i Projektowania Maszyn.

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Automatyka i Robotyka (2010 r.) Pasjonat techniki od dzieciństwa – zaczynał od sprawdzania jak działają zabawki, do serwisowania i projektowania urządzeń elektronicznych. Budując pierwszą rozdzielnicę sterującą w garażu nie spodziewał się, że w zaledwie kilka lat założona wraz z bratem spółka Bros Control (2014) rozwinie się tak znacząco i wypracuje silną pozycję w branży.

Aktualnie Stanisław podobnie jak brat wspiera rozwój Spółki z głównym założeniem, aby ludzie o podobnych kompetencjach i zainteresowaniach mogli realizować swoje ambicje w Bros, a drugi cel to wspólne rozwijanie automatyzacji w przemyśle i rozwiązywanie zagadnień technicznych Klientów.

Prywatnie mąż i tata dwóch synów, miłośnik majsterkowania.

Przemysław Słoniewski – CZŁONEK ZARZĄDU – od 2016r.

Przemysław w Bros Control dopowiada za obszar sprzedaży maszyn oraz przygotowania koncepcji dla urządzeń prototypowych. Wspiera Zarząd w aspekcie zgodności ofertowanych rozwiązań z obowiązującymi normami i przepisami. Nadzoruje również obszar produkcji w Spółce.

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Automatyka i Robotyka. Związany ze Spółką od 2016 roku jako ekspert ds. bezpieczeństwa CMSE® – Certified Machinery Safety Expert (TÜV Nord). Nastawiony na nieustanny rozwój tak Spółki jak i osobisty. 

Prywatnie lubi wyprawy rowerowe oraz kuchnie włoską i indyjską.

© BROS CONTROL. All rights reserved.
Powered by Coblit.